Foundations Memory Work Cycle2

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Classical Conversations Inc
Beyin jimnastiği yapabileceğiniz bir uygula ile karşı karşıyasınız.

Beyin jimnastiği yapabileceğiniz bir uygula ile karşı karşıyasınız. Uygulamamızın adı Foundations Memory Work Cycle2. Classical Conversations Inc stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan uygulama altı konu alanında güzel ve etkileşimli bir biçimde sanat ve şarkı ile kaliteli içeriği ezberleyerek beyninizi güçlendirin.

Kelime dağarcığınızı arttırmanız için size eğlenceli kolay bir yol ile yardımcı olacaktır uygulamamız. Bu konu ile ilgili eğitimciler, bir konunun temel gerçekleri ve kelime dağarcığı olan grameri ezberlemenin önemini bilirler. Artık eğlenceli, etkileşimli bir Android uygulaması olan Foundations Memory Work Cycle2 uygulaması ile altı konunun temel bilgisini ezberleyebilirsiniz. Orta çağdan modern dünya tarihine kadar ezberleri keyifli hale getirmek için tasarlanmış şarkılar ve resimler içeren interaktif bir uygulama sunulur. Buna ek olarak, her bir öykü cümlesi bir tarihçe vurgulamasına bağlanır ve her bir bilim soru, bir bilim kıskacıyla bağlantılıdır; bunlar klasik eğitimciler için yararlı öğretim araçlarıdır. Hafıza çalışmalarını derinlik ve genişlikte genişletecektir.

Yaşınız ne olursa olsun, eğitimin bu yapı taşlarını ezberleyerek sağlam bir bilgi tabanı inşa edebilirsiniz. Bu tarz uygulamalar beyninizi yormaktan ziyade beyninizin kapasitesini her geçen dakika daha çok arttırmaktadır. Uygulamamız da konuya göre hafıza çalışmalarını ortaya çıkarmak için dokunmatik ekran yatay bir şekilde kaydırılır. 

 

Foundations Memory Work Cycle2 indir